Privātuma politika

Privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar Pārdevēja Līguma izpratnē "ANTONIKA" IK, Reģ. nr. 40002177177, turpmāk saukts pārdevējs, mājas lapas www.natneo.eu darbību un pakalpojumu sniegšanu Pircējam Līguma izpratnē, turpmāk saukts pircējs

Kāda informācija tiek iegūta

Tiek iegūti tādi personas dati, ko pircējs brīvprātīgi sniedz ar e-pasta vai pārdevēja mājas lapas starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās pasūtījumu formas, anketas un citas tiešās saziņas formas. Iesniedzot pasūtījumu par preču iegādi ir jānorāda: vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, cita informācija kuru pircējs vēlas sniegt. 

Pārdevēja mājas lapā netiek iegūtas un netiek glabātas ziņas par pircēja kredītkartes, debetkartes vai pircēja bankas konta informācija.

Kā tiek izmantoti iegūtie personas dati

Iegūtie personas dati tiek izmantoti, lai:

 • sniegtu pircējam pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu pircēja pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu pircējam efektīvu klientu atbalstu,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,
 • nosūtītu pircējam informatīvus ziņojumus, ja tas nepārprotami ir piekritis tādus saņemt,

Lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērst noziedzīgas darbības un aizsargātu pārdevēja, pircēju un citu personu likumīgās tiesības, pārdevējs var nodot informāciju par pircēju trešajām personām,

Kā tiek aizsargāti personas dati

Pircēju personas datu aizsardzībai tiek izmantoti dažādi organizatoriskie drošības pasākumi. Pircēju personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi tiek glabāti personas dati

Pārdevējs glabā pircēja personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā tiek izmantotas sīkdatnes

Sīkdatne jeb sīkfails (angļu: cookie), ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasta datne.

Pārdevēja mājas lapa var būt iestatītas sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai lietotājs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm nevaram nodrošināt pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Šī informācija tiek lietojam lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu interesēs reklāmas.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā pārdevēja mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video.

Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi pircēja darbībām citās mājas lapās, un pārdevējs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi pārdevēja mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, pircējs var izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, pircējs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Pircēja tiesības saistībā ar personas datiem

Ja pircējs ir datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, tas ir ES pilsonis un sniedz savus personas datus), pircējam ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Pircējam ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti viņa personas dati. Pircējam ir tiesības bez maksas saņemt pārdevēja rīcībā esošo pircēja personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Pircējam ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Pircējam ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Pircējam ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja pircējs iebilst pret to un pārdevējam nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja pircējs apstrīd personas datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja pircējs pieprasa celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Pircējam ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu

Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzam rakstīt mums vai uz e-mail: [email protected] 

0
 .